"Tímto bych chtěl poděkovat panu Salvetovi za pomoc sjednání refinancování hypotéky. I v této době, kdy nebyla možná osobní schůzka semnou procházel bod po bodu po telefonu nebo videohovoru. Kolikrát semnou musel mít určitě svatou trpělivost protože jsem se ptal na některé věci i dvakrát nebo třikrát. Nicméně, i přes všechno tady to jsme to spolu zvládli v krátké době a za to mu patří můj dík "
"Služby pana Salveta a paní Salvetové můžu upřímně doporučit. Díky této spolupráci jsem ušetřil spoustu nervů, času a peněz. Vše proběhlo velmi hladce a z pohodlí domova. Oceňuji profesionální přístup a trpělivost při záplavě dotazů, na které jsem dostal vždy pohotovou odpověď."
Děkuji panu Salvetovi za profesionální a rychlé jednání při sjednávání hypotéky. Je radost spolupracovat s člověkem, který vždy vyjde vstříc, najde nejvýhodnější řešení a je ochoten se vším poradit. Spolupráci s panem Salvetem mohu jedině doporučit.
Tímto způsobem bych chtěla poděkovat panu Salvetovi za jeho profesionalitu, lidský přístup a pochopení, maximální podporu, dobré rady a pohotovost. Kdykoliv jsem zavolala, vždy byl na příjmu (i o víkendu), jelikož hypotéku jsem řešila na poslední chvíli. Všechno dobře dopadlo, velice děkuju.
Stránky jsou vizuálně hezké a přehledné. Děkujeme za profesionální, empatický, rychlý a bezchybný přístup Paní Salvetové. Ať už to bylo zařízení úvěru, pojistky nebo účtu. Se vším jsme byli spokojeni. Doporučujeme spolupráci s Paní Salvetovou.
Díky Zdeňkovi se mi podařilo jednoduše a z pohodlí domova refinancovat hypotéku i s úvěrem na bydlení. Práce se Zdeňkem byla precizní a vždy když jsem si nevěděl rady, nebo měl spoustu otázek, vše pečlivě vysvětlil a poradil jak mám pokračovat. Všem doporučuji zažít pocit, kdy se Vám druhá strana věnuje a snaží se najít nejlepší řešení, které bude pro vás to nejlepší. Díky!
Děkujeme Zdeňkovi Salvetovi za profesionalitu, rychlé a pohotové jednání. Děkujeme za to, že co, řekl, poradil, to bylo jasné, pravdivé, rozumné. Pomohl nám velmi efektivně.Po mnohaletými zkušenostmi s finančními otázkami musíme říct, že zkušenost se Zdeňkem Salvetem byla výborná a jsme velmi spokojeni.
"Děkujeme Zdeňkovi a Dáši Salvetovým za refinancování úvěru. I přes překážky, které nám nouzový stav připravil, nás Salvetovi provedli refinancováním hladce a lehce, vše v termínu a bez nervů, s maximální podporou. Jsme rádi, že jsme do toho šli a jsme vděčni. Díky. Andrea a Robert Bílkovi"
Děkujeme panu Salvetovi za perfektní přístup a velkou pomoc při refinancování naší hypotéky a s revizí pojištění jak našeho domu, tak celé naší rodiny. Velice oceňujeme skutečnost, že nám jsou a byla aktivně nabízena nejvýhodnější dostupná řešení a naše další možnosti, aniž bychom se na ně museli doptávat! Díky moc za pomoc Zdeňku.
Tímto bych chtěl poděkovat panu Z.Salvetovi za velice profesionální přístup a příjemnou komunikaci. Co se týče i poradenství o úvěru a pojištění přes tel., mohu opět velice poděkovat. Kdykoliv na jakýkoliv dotaz velice mile a srozumitelně poradili. Ještě jednou veliké díky. PS:Takových lidí by mělo být více.